Gabinet kosmetyczny

Zabiegi kosmetyczny we Wrocław

Wiadomości

Stylizacja paznokci

Dbając o nasze ciało nie należy zapominać także o dłoniach i o stopach, manicure i pedicure. W sklepach z kosmetykami możemy zakupić wiele kremów i maseczek do codziennej pielęgnacji. Także salony urody oferują szereg zabiegów pielęgnacyjnych dla wrażliwej skóry dłoni i stóp.

Podobnie jak pielęgnacja cery, także zabiegi kosmetyczne dla dłoni i stóp, by przyniosły trwałe rezultaty, powinny być wykonywane regularnie. Szczególnie dużo uwagi powinniśmy poświęcić dłoniom, czyli pedicure, gdyż są one naszą wizytówką.

Zadbane ręce i paznokcie mówią wiele o człowieku we Wrocławiu, o jego temperamencie, charakteru i stylu życia. Skóra rąk jest niezwykle delikatna, gdyż nie posiada tkanki tłuszczowej. Przez codzienny kontakt z czynnikami zewnętrznymi, ulega nadmiernemu wysuszeniu, co sprawia, że ręce stają się szorstkie. Nieodpowiednia pielęgnacja dłoni sprawia, że starzeją się one szybciej niż skóra twarzy czy reszta ciała.

Manicure hybrydowy w salonie

manicure i pedicure

Salony kosmetyczne oferują różne zabiegi manicure hybrydowy, które mają na celu przede wszystkim regenerację, nawilżenie i odbudowę skóry dłoni. Niezwykle ważnym elementem dłoni są paznokcie. Szczególną wagę do ich wyglądu przywiązują kobiety, jednak mężczyźni także starają się nadać swoim dłoniom i paznokciom zdrowy, elegancki wygląd. Przy zadbanych dłoniach i paznokciach, wystarczy tylko tradycyjny manicure, by nadać im pożądanego wyglądu, dodać blasku i ładnego koloru. Manicure polega na usunięciu skórek, nadaniu paznokciom odpowiedniej długości i kształtu, wsmarowaniu kremu nawilżającego i pomalowaniu ich lakierem.

http://saloninspiracja.pl/manicure/ Manicure hybrydowy we Wrocławiu

Dbając o swój wygląd nie należy także zapominać o stopach. Ich elegancki i zadbany wygląd kusi i intryguje. By stopy wyglądały ładnie stosuje się zabiegi nawilżające, odświeżające kąpiele, relaksujące masaże, pelligi i pedicure. Pedicure, który możemy wykonać także w domu, polega na usunięciu zrogowaciałego naskórka ze spodu stopy, likwidacji odcisków, modzeli oraz prawidłowym ukształtowaniu paznokcia. Salony kosmetyczne oferują także różne zabiegi lecznicze dla stóp. Mają one na celu przede wszystkim regenerację, odbudowę i głębokie nawilżenie skóry stóp.

O wrażliwą skórę stóp i dłoni możemy także dbać w domu, stosując odpowiednie kosmetyki.

Salon kosmetyczny

Wizyta w takim gabinecie kosmetycznym nie tylko wpływa na barwę skóry, ale także, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, wprawia w dobry humor i dodaje energii. Wizyta w salonie urody we Wrocławiu nie jest już tylko luksusem zarezerwowanym wyłącznie dla kobiet. Warto jest namówić swojego mężczyznę na wizytę w takim miejscu, która nie tylko poprawi jego wygląd, ale także samopoczucie.

Kosmetczyka

Gabinet kosmetyczny z usługami manicure i pedicure